O nas

Aztaria to firma świadcząca usługi w branży remonty i wykończenia, działająca na terenie Krakowa i okolic.

Od początku prowadzenia naszej działalności w szczególny sposób zwracamy uwagę na jakość wykonywanych usług. Posiadamy bogatą wiedzę popartą wieloletnią praktyką w branży budowlanej.

Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz, szeroko pojętymi pracami adaptacyjno - wykończeniowymi. Lubimy wyzwania, dlatego przyjmujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Nasze referencje można zobaczyć tutaj.

Firma wykorzystuje najlepszej jakości materiały dopasowane do finansowych oczekiwań i możliwości inwestorów. Wysoka jakość usług remontowych, które wykonujemy wyróżnia nas na rynku branży budowlanej. Wybierając naszą ofertę otrzymują Państwo gwarancję jakości i terminowość wykonywanych zleceń. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm.

Jako jedni z niewielu przedsiębiorstw oferujemy wykonanie zupełnie bezpłatnej i niewiążącej wyceny zlecenia. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami telefonicznie pod numerem: 663 223 820, lub mailowo: biuro@aztaria.pl, a my przyjedziemy do państwa w dogodnym dla obu stron terminie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.